Přeskočit na obsah

Recenze

Dlouhodobá spolupráce se společnostmi

Berentzen

S firmou BERENTZEN Distillers CR spol. s r.o. spolupracujeme již od roku 2000. Zařídili jsme desítky různých akcí, většinou Karaoke Show, a prezentací firmy po celé ČR i na Slovensku.

Zentiva

Pro firmu Léčiva a.s. a posléze pro firmu ZENTIVA pořádáme párty a konference již několik let.i   

Rádio Evropa 2

Rádio Evropa 2 je další firma, se kterou spolupracujeme s přestávkami již dlouho. V roce 2003 jsme dostali nabídku a celoroční smlouvu na DANCE SEXTRAVAGANZA Live po největších diskotékách a klubech v ČR. Spolupráce pokračuje na obdobném projektu DANCE MAXX rádia Evropa 2.

TV NOVA

Pro TV NOVA jsme zajišťovali Karaoke Show na oslavě 10. narozenin TV Nova na Barrandově a pro PPF, a.s. několik večírků a party.

Rádio Crystal

S ředitelem rádia Crystal a Zdeňkem Novákem z promotion spolupracujeme minimálně 5 let. Pravidelným oceněním naší práce je pozvánka a samotná účast na Oslavě narozenin Radia Crystal, která každoročně probíhá v DK Crystal v České Lípě.

Starobrno festival dobré nálady

V rámci akce Starobrno festival dobré nálady a ve spolupráci s Agenturou Publikum a paní Juráskovou, pořádáme Karaoke Show na náměstí velkých moravských měst.

Český Rozhlas 1 Radiožurnál

Pro Český Rozhlas 1 Radiožurnál jsme zajišťovali, především technicky, řadu akcí a programů. Jednalo se například o živé vysílání Nočního Proudu Radiožurnálu a další a další akce.

Hotel Harmony, Špindlerův Mlýn

Do krásného hotelu HARMONY ve Špindlerově Mlýně jezdíme už 15 let. Zajišťujeme pravidelné firemní akce a party, stejně tak sezónní diskotéky, videodiskotéky a Karaoke Show.

I.S.C. Sports s.r.o. Praha

V roce 2003 jsme začali úzce spolupracovat s agenturou I.S.C.Sports. Spojením Umělecké agentury DIRAMI a agentury I.S.C.Sports jsme dosáhli daleko lepší a profesionální spolupráce při pořádání sportovních a společenských akcí.

Radio Kiss 98 fm

Pro pražské Radio Kiss jsme pořádali několik večírků a Karaoke Show.

Wolff Travel Praha International

Dlouhodobě spolupracujeme s agenturou Wolff. Pro zahraniční i tuzemské klienty zajišťujeme kulturní a společenské programy. Největší, námi pořádanou akcí, byl WIC RHODOS 2004. Jednalo se o akci pořádanou na řeckém ostrovu, jejíž náplní byl celotýdenní maraton školení, tlumočení, večírků a beach party.

VŠE

Programové a technické zajištění kulturních akcí a reprezentačních plesů v Lucerně od roku 2012.

Perfect Concept s.r.o.

Programové a technické zajištění kulturních akcí po celé ČR.

Máte zájem o více informací?


Využijte poptávkového formuláře či volejte na telefon 602 364 207.