Přeskočit na obsah

Vladimír Hron

hron.jpg

Informace :
Zpěvák, imitátor, bavič, moderátor, komik, herec...
Známý z televizních pořadů Hvězdy, které nehasnou a Abeceda hvězd
Získal několikrát ocenění v anketě TýTý jako moderátor zábavných pořadů, pořad roku (Abeceda hvězd) a také jako zpěvák
Vystoupení :
Vystupuje jako host s cca 30 min. programem na společenských a firemních plesech, městských akcích v divadlech a kulturních domech
Cena za představení dohodu dle typu akce. Možnost moderování - cena dohodou
Možné druhy vystoupení :

Abeceda hvězd 1. - Úspěšná a Vláďova nejžádanější bavičská „One man show“ s největším počtem odehraných repríz (hraje se již od roku 2001), ve které hlavní aktér imituje slavné hvězdy našeho i mezinárodního šoubyznysu v abecedním pořadí. Show je plná zpívání (interpretací přibližně minutových hudebních úryvků na halfplaybackové hudební podklady) i vtipného mluveného slova a „gagů“ (reflexe aktuálního dění ve společnosti apod.) v pauzách mezi skladbami, tudíž nemá tzv. „hluché místo“. K bleskurychlému převtělení do rolí účinkujících celebrit Vladimír využívá „náznakových převleků“ (paruky, brýle, čepice, klobouk … apod.). Tento pořad byl zapsán i do české knihy rekordů.
Repertoár: Louis Armstrong, Andrea Bocelli, Toto Cutugno, Michal David, Elton John, Karel Gott, Bill Haley, Michael Jackson, Katapult, Lunetic, Freddie Mercury, Peter Nagy, Oldřich Nový, Frank Sinatra, Stevie Wonder, Hana Zagorová aj.

Abeceda hvězd 2. - Hraje se od roku 2002 jako pokračování pořadu Abeceda hvězd 1., na přání diváků obsahuje více českých interpretů. I zde Vláďa imituje slavné hvězdy našeho i mezinárodního šoubyznysu v abecedním pořadí. Show je znovu plná zpívání (interpretací přibližně minutových hudebních úryvků na halfplaybackové hudební podklady) i vtipného mluveného slova a „gagů".
Repertoár: Paul Anka, Pavel Bobek, Ilona Csáková, Drupi, Frankie Goes to Hollywood, Karel Gott, Pavel Horňák, Dalibor Janda, Petr Janda, Jiří Korn, Puhdys, Ladislav Štaidl, John Travolta, duet Hana Zagorová a Drupi“

Vláďa Hron a jeho hvězdy, které nehasnou - Třetí díl bavičského „One man recitálu“ vzpomíná na nejlepší čísla a skladby, které Vláďa zařadil do svých televizních pořadů na ČT1. Vladimír se coby entertainer převtěluje do role těch nejslavnějších aktérů pop music, glosuje jejich muzikantskou kariéru, v mluvených vstupech přidává vtipné historky.
Repertoár: Karel Gott, Frank Sinatra, Tom Jones, George Michael, Frankie goes to Hollywood, Jackie Wilson, Afric Simone, Luděk Sobota, Felix Holzman

Hvězdný expres - Ve čtvrtém dílu bavičské „One man show“ divák společně s Vladimírem cestuje časem. Svoje putování hudebními styly minulého století zahájí v éře černobílého filmu, pokračují přes hvězdy amerického rokenrolu, až na americkou Broadway padesátých let. Ve veselém vzpomínání Vláďa konfrontuje „květinovou generaci“ s domácí hudební scénou a postupně tak představí interprety, na které v jeho recitálech konečně přišla řada. Vladimír se coby entertainer převtěluje do role těch nejslavnějších aktérů pop music, glosuje jejich muzikantskou kariéru, v mluvených vstupech přidává vtipné historky. Tento pořad můžete vidět nejen v divadle ale i na plesech či open airech.
Repertoár: Oldřich Nový, písně z muzikálu West Side story, Loui Prima, Elvis Presley, John Travolta, Freddie Mercury, Karel Gott

Popové Vánoce - V adventní čas se Vladimír řadí mezi nejvytíženější umělce, jelikož každoročně pořádá „Christmas tour“. Ve svátečně laděném pořadu pak vzpomene na největší popové hvězdy a jejich nejznámější vánoční songy, na filmy či pohádky s touto tématikou. Představí i svoji vlastní vánoční tvorbu. V této zábavní show užívá několika náznakových převleků a uvedené písně na divadelních pódiích zpívá v originálních stopážích, čehož je hojně pořadateli využíváno i pro tančící publikum. V závěru pořadu je samozřejmostí přídavek složený nejčastěji z vlastního repertoáru.
Repertoár: Bing Crosby, Karel Gott, Andrea Bocelli, Frank Sinatra, George Michael, písně z ruské pohádky Mrazík, Tři oříšky pro Popelku ad.

Vladimír Hron & Jiří Bláha - Two men show
Bez názvu-1.jpg
Zbrusu nová hudebně zábavná show přináší premiérové spojení bavičů dvou generací na společné podium. Tito borci stačí během večera divákovi poradit, jak se vtipně vyhnout krizi středního věku a ještě si přitom založit hudební skupinu. Nalaďte se i vy na vlnu pozitivní energie a příjemně se bavte!

Vladimír Hron & Lucie Černíková - Monogram V + L
Bez názvu-2.jpg

Desetileté spojení Vladimíra Hrona a Lucie Černíkové funguje! Lucie byla nejčastějším hostem Vladimírových televizních pořadů a v současnosti s ním jeden pořad také spoumoderuje. Chcete - li se dozvědět, jak oba vzpomínají na společnou práci, slyšet ty nejpovedenější sólové písně a společné duety, pak nezapomeňte navštívit tento nový koncertní program.

Vladimír Hron & Aleš Růžička - Adrenalin show
Bez názvu-3.jpg

Devadesátiminutová talk show Vládi Hrona hostí zuřivého reportéra Rádia Impuls Aleše Růžičku a představí jeho neuvěřitelné adrenalinové kousky, které zažil při své reportérské práci pro ranní show Impulsových. Povídání je rozděleno do několika bloků, mezi které vloží hostitel své originální hudební předěly.

Vladimír Hron - One man show
Bez názvu-4.jpg

ONE MAN SHOW
Devadesátiminutová hudebně zábavná show českého entertainera, která divákům představí vtipné imitace nejvýznamnějších představitelů různých hudebních žánrů a stylů v konfrontaci s českou pop scénou. Tradičně nesmějí chybět veselé příhody z natáčení či veřejného vystupování, vtipné gagy a glosy vzpomínek a uspěchané současnosti.

ABECEDA HVĚZD PO DESETI LETECH
Vladimírova nejžádanější show, při které imituje známé hudební legendy a to v abecedním pořadí, nechybí ani v této nabídce. Pořadatelé vědí, že ji budou nasazovat ještě hodně dlouho, jelikož Vláďa reaguje na jejich potřeby a interprety pravidelně na přání obměňuje.

Mejdan s Vláďou Hronem
240 minut tance s kapelou Mejdan Band a vstup Vladimíra Hrona k tomu? Není problém! Široký repertoár této skupiny Vladimírovi učaroval zvláště díky geniálnímu pianistovi Radimu Linhartovi, který dokáže zpaměti zahrát více než 3500 písní!!! Proto byl také zapsán do Guinnesovy knihy světových rekordů.

 

 

 

Máte zájem o více informací?


Využijte poptávkového formuláře či volejte na telefon 602 364 207.