Přeskočit na obsah

Speciální nabídka

V naší speciální nabídce najdete:

LASER Show

Pro Vaši akci můžeme dodat výkonný barevný 2W RGB laser a 2x barevný 4W RGB laser, ovládaný profesionálním programem Pangolin.

DANCING HEADS (tančící hlavičky)

Zpestřete si firemní večírek či oslavu jednoduchou zábavnou show a natočte si vlastní videoklip. Tuto službu pro Českou a Slovenskou republiku zajišťujeme výhradně my v agentuře DIRAMI. Více informací na www.dancingheads.cz.

INSTAGRAM online

Online Instagram, Twitter, SMS - možnost posílat fotky, zprávy, SMSky přímo na 2x 65´´ LED TV a velkoplošnou videoprojekci nebo LED stěnu. Hlasování, chaty, soutěže o nejlepší fotky atd.

SMS & MMS brána

Vaše MMS a SMS-ky přímo na velkoplošnou videoprojekci!

Písničky na přání, přihlášky do KARAOKE, soutěže o nejlepší vtipy, seznamka apod. Nejzajímavější zprávy a další informace se zobrazují na velkoplošné videoprojekci.

Potleskoměr

Potleskem vybíráte nejlepší zpěváky a skupiny, které jsou odměněny hlavními cenami a stávají se hvězdami večera. Digitální potleskoměr potlesk zaznamená a následný údaj v dB se zobrazuje na velkoplošné videoprojekci včetně celkového pořadí a jmen zpěváků.

LED TV

Pro akce a diskotéky, kde je málo prostoru a nevejde se projekční plátno s velkoplošnou videoprojekcí nebo pro party, které probíhají v několika sálech, nabízíme možnost umístění LED televizí o úhlopříčce 65´´! Vhodné i na akce za běžného a denního osvětlení.

Quiz Show

Soutěže a zábavné hry pro 12 až 2000 lidí, kdy mohou všichni zájemci pomocí mobilu soutěžit a vyhrát atraktivní cenu. Týmy mohou soutěžit průběžně během oslavy či firemního večírku. Ttýmy a výsledky se vyhlásí na konci eventu nebo teambuildingu.

Otázky a výsledky se zobrazujíi na LED TV, videoprojekci nebo LED TV stěně. Na základě požadavků klienta můžeme připravit a nastavit různé skiny, doplnit LOGO, úvodní video, efekty.

Soutěže můžeme připravit také dvojjazyčně. Otázky mohou být tematické, univerzální nebo připravené přímo pro klienta. Samozřejmostí je zobrazení výsledků, grafika, zvukové efekty, fotky, videa atd.

Program má mnoho funkcí a nastavení. Můžeme zařídit, aby se obrázek sestavil například jako puzzle. Soutěž může být součástí atraktivní videodiskotéky a použitá technika bude již započítána v ceně.   

Plakáty

Všem diskotékám, barům, klubům a ostatním pořadatelům nabízíme Z D A R M A návrhy plakátů pro reklamní účely pořádané akce!

Kalkulaci na videodiskotéku Vám rádi zpracujeme zdarma. Využijte poptávkového formuláře či volejte na telefon 602 364 207

Zjistit více informací

Máte zájem o více informací?


Využijte poptávkového formuláře či volejte na telefon 602 364 207.